Zubné strojčeky

Dávno snívate mať pekné a rovné zuby? Už dlho nad tým premýšľate ale stale ste sa neodvážili? Ponúkame Vám fixné a snímateľné zubné strojčeky pre deti a dospelých. Neváhajte a príďte ku nám už teraz a dostanete Váš strojček za dostupnú cenu.

Fixné zubné strojčeky

Fixné zubné strojčeky sa delia podľa materiálu na kovové a keramické, skladaju sa zo samostatných zámočkov, obluku a kružkov. Fixné strojčeky sa používaju na liečbu trvalého chrupu.

Kovové strojčeky su najviac používané, finančne dostupné, dostatočne účinné a dobre sa s nimi pracuje.

Keramické strojčeky sú viac estetické, rovnako účinné ako kovové a majú vyššiu cenu.

Snímateľné zubné strojčeky

Snímateľné strojčeky sú rôznych typov a používajú sa na úpravu hĺbky zhryzu, šírky oblukov, na liečbu ortodontických odchýliek zo zlozvykov, na úpravu medzičelustných vzťahov ako predhryz alebo obrátený zhryz a liečbu funkčných porúch väčšinou u deti v zmiešanom chrupe.

Invisalign alebo neviditelný strojček patrí k snimateľným aparátom, je veľmi populárny a používa sa na úpravu menších estetických nepravidelnosti. Je to systém liečby technikou priesvitných fólií, ktoré sa menia a ktoré si pacient môže sám nasadiť a vybrať z úst počas jedenia a čistenia zubov. Cena je o dosť vyššia oproti klasickému fixnému strojčeku a nie vždy je indikovaná.

Cena strojčeku závisí od veku, použitého materiálu a hlavne od klinickej situácií v ústach, teda od stupnňa jej náročnosti. Celý postup liečby Vám vysvetlí váš ošetrujúci lekár na konzultácií po predchádzajúcej analýze modelov a RTG-snímkov. Cena fixného kovového strojčeku u deti sa pohybuje od 750 EUR a u dospelých od 1500 EUR za obidve čeľuste. Ceny sú zatiaľ veľmi prijateľné a preto neváhajte a príďte práve teraz.

Objednajte sa
Prosím napíšte vyhovujúci čas, napriklad: 10:00; 14:30; Doobeda; Poobede...

Kontakt

VERONA

dentálne centrum
Hronského 1206/6
093 01 Vranov nad Topľou
tel.: +421 915 429 578
Ordinačné hodiny: Po-Pi: 8:00 - 16:00

VERONA

dentálne centrum
Kúpeľná 3  (Gaton 3. poschodie)
080 01 Prešov
tel.: +421 51 77 210 84
tel.: +421 919 422 511
Ordinačné hodiny: Po-Pi: 8:00 - 16:00

Akceptujeme platobné karty

visa, mastercard, american express

Naši partneri

Objednať sa

Objednajte si termín jednoducho cez internet alebo telefonicky.

You have Successfully Subscribed!